top of page

O nas

Firma Calka Minigolf Group Patryk Całka jest liderem branży od roku 2000. Dysponuje fachową wiedzą i doświadczeniem w zakresie produkcji wyjątkowych wyrobów. Naszym celem jest dostarczanie różnym przedsiębiorstwom i odbiorcom indywidualnym produktów wysokiej jakości i innowacyjnych technologii. Nasza branża ciągle się zmienia, dlatego musimy być stale na bieżąco z najnowszymi technologiami.

Dowiedz się więcej
Badminton Racket

Nasz zespół

Tam, gdzie rodzi się pasja

Od początku swojego istnienia firma Calka Minigolf Group Patryk Całka konsekwentnie rozwijała się, aby jak najlepiej zaspokajać potrzeby swoich klientów. Ale przez cały ten czas jedna rzecz pozostała bez zmian. Nadal zatrudniamy wyłącznie najzdolniejszych i najbardziej utalentowanych ludzi, którzy są w stanie wnieść do firmy swoje serce i pasję. Poświęć kilka minut, aby dowiedzieć się więcej o naszym zespole.

Young Woman with Curly Hair

M. Jóźwik

Kierownik

M. Jóźwik to ważny członek zespołu i osoba, która jest z firmą Calka Minigolf Group Patryk Całka od samego początku. Nasz Kierownik czuwa nad tym, aby wszyscy klienci otrzymali dokładnie to, czego potrzebują, i byli w pełni zadowoleni.

Kontakt
Smiling Man with Glasses

C. Mroczek

Kierownik działu obsługi klienta

Od pierwszych dni w firmie Calka Minigolf Group Patryk Całka C. Mroczek odgrywa istotną rolę w zespole. Umiejętności, prawdziwa pasja oraz pomysłowość przyczyniły się do rozwoju naszej firmy.

Kontakt
Smiling Young Woman

A. Segit

Kierownik ds. zapasów

Po błyskotliwej karierze w wielu różnych przedsiębiorstwach, do zespołu firmy Calka Minigolf Group Patryk Całka dołączyła nowa osoba — A. Segit. Motywacja, ukierunkowanie na wyniki i umiejętności współpracy pomogły nam osiągnąć sukces.

Kontakt
bottom of page